Foireann Bainistíochta

Dr Sandra Collins – Stiúrthóir

Ríomhphost: scollins@nli.ie

Teileafón: 01 6030 244

Breda Callan – Ceann na nEastát

Ríomhphost: bcallan@nli.ie  

Teileafón: 01 6030 240

Colette Corrigan – Ceann na nAchmhainní Daonna

Ríomhphost: ccorrigan@nli.ie   

Teileafón: 01 6030 204

Eoin McCarney - Ceann na mBailiúchán Foilsithe

Ríomhphost: emccarney@nli.ie  

Teileafón: 01 6030 223

Katherine McSharry –  Ceann For-Rochtana

Ríomhphost: kmcsharry@nli.ie  

Teileafón: 01 6030 281

Tara Miller - Ceann Airgeadais agus Príomhoifigeach Riosca

Ríomhphost: tmiller@nli.ie.

Telephone: 01 6030 266

Colette O'Flaherty – Coimeádaí na mBailiúchán Speisialta agus Príomh-Aralt na hÉireann

Ríomhphost: coflaherty@nli.ie   

Teileafón: 01 6030 230

Geraldine Wilson – Ceann na mBailiúchán Digiteach

Ríomhphost: gwilson@nli.ie  

Teileafón: 01 6030 219

An Príomhfhoirgneamh, Seomra Léitheoireachta
An Príomhfhoirgneamh, Seomra Léitheoireachta
Title goes here.
Content to go here.